Invisible

NÁŠ DOTERAZ NAJTENŠÍ
PREZERVATÍV

POZRITE SI REKLAMU

TENŠÍ
NEŽ ĽUDSKÝ VLAS*

VIAC INFORMÁCIÍ

*priemerná hrúbka ľudského vlasu 0,075 mm

S EXTRA LUBRIKÁCIOU

  • Extra tenký pre väčšiu blízkosť
  • Priehľadný a extra lubrikovaný
  • 100% elektronicky testovaný

Durex Invisible – Náš doteraz najtenší prezervatív

10 tipov, ako dosiahnuť ohromujúcu citlivosť

1. BOZKÁVANIE NA STRIEDAČKU

Je to jednoduchá predohra, ktorá vám a partnerovi/partnerke umožní striedať sa v aktivite, pričom na zvýšenie citlivosti pri dotyku sa môžete hrať s rozličnými povrchmi.

Zatiaľ čo budete obaja stáť – bez hornej časti oblečenia, nahí alebo len v bielizni – žena môže začať bozkávať partnera a zároveň ho jemne tlačiť na stenu alebo iný povrch.

Po chvíľke by sa „bozkávanie na striedačku“ malo otočiť: miesto, kde sa budete bozkávať, si teraz vyberá on. Každých pár minút sa striedajte a zakaždým partnera oprite o iný, nový povrch, napríklad o chladné, hladké okno alebo hebké zamatové záclony. Tým sa prebudia nervy na pleciach a chrbtici.

 

2. ZÁBAVA S PRÍCHUŤOU JAHÔD

Nepoužívajte kozmetické balzamy a masti len na pery – fantasticky fungujú aj na bradavkách.

Nanesenie malého množstva ovocného balzamu na pery na bradavky ich nielen zvlhčí a zvýrazní ich farbu, no aj milencovi či milenke bude skvele chutiť. Môžete tiež skúsiť nakresliť mu/jej kruhy okolo bradaviek mentolovým kozmetickým balzamom, čím navodíte chladiaci účinok.

Nezabúdajte, že vibrátory sa nemusia používať len v oblasti genitálií. Ak máte vy či milenec citlivé bradavky, skúste ich dráždiť malým, špicatým vibrátorom.

 

3. POČÍTANIE V PÁRE

Dosiaľ najtenší latexový kondóm z prírodnej gumy od Durexu, „Invisible“, pomáha maximalizovať citlivosť. Prečo ho na prehĺbenie pôžitku nenavliecť spoločne?

Muž by si na posteli mal kľaknúť a partnerka by mala kľačať za ním. Keď si ho po skontrolovaní správneho nasmerovania kondómu začne nasadzovať, ona mu môže ovinúť ruky okolo bedier a pomáhať s vyhladzovaním.

Ďalšou možnosťou je počas nasádzania kondómu Durex Invisible pomaly počítať do desať a zakázať partnerovi dotýkať sa vás pri nepárnom čísle: vtedy sa môže len pozerať. Táto krátka prestávka pri navliekaní kondómu je spôsob aktívneho stupňovania očakávania a provokatívneho dráždenia.

 

4. ŠTEKLIVÉ HLADENIE BRUCHA

Semenníky sú neuveriteľne citlivé, experimentujte s ich ťahaním a hladením smerom nadol, pričom pohyby by mali byť pomalé a jemné. Netlačte na ne ani ich nestláčajte, ak vám partner výslovne nepovie, že to má rád.

Všimnete si, že stredom mieška prechádza „šev“ alebo „čiara“ – ľahké prechádzanie končekom prsta po tejto línii môže byť neuveriteľne príjemné. Okrem toho, že v ňom vzbudíte delikátne nové pocity, stúpne aj vaša vzájomná dôvera.

Pri dotykoch si všímajte, ako na ne partner reaguje. Môžete ho požiadať, aby na stupnici od 1 do 5 ohodnotil intenzitu každého pohybu. Takáto jasná komunikácia je neoceniteľná posteľná zručnosť, 6, a dá sa aplikovať na všetky typy experimentov!

 

5. POMOCNÁ RUKA

Jądra mężczyzn są wyjątkowo wrażliwe, dlatego eksperymentując z ich pieszczeniem i głaskaniem pamiętaj o tym, aby robić to powoli i delikatnie. Nie naciskaj ani nie zaciskaj dłoni na jego jądrach, chyba że cię o to poprosi, ponieważ sprawia mu to przyjemność.

Zauważ, że przez mosznę biegnie linia lub szew, przesuń wzdłuż niej delikatnie palec, a sprawisz rozkosz swojemu partnerowi. Nie tylko będzie to dla niego nowe i przyjemne doznanie, lecz także zwiększy to wasze wzajemne zaufanie.

Bacznie obserwuj partnera i jego reakcje, kiedy go dotykasz. Poproś go o ocenienie intensywności każdego z doznań na skali od 1 do 5. Ten sposób komunikowania stanowi nieocenioną umiejętność w czasie igraszek w sypialni i można zastosować go podczas wielu różnych eksperymentów!

 

6. ZÁVAN ČERSTVÉHO VZDUCHU...

Vedomé sústredenie na vzduch prúdiaci do pľúc a z nich môže byť kľúčom k neuveriteľnému sexu. Sledovanie rytmu dychu môže značne zvýšiť fyzickú citlivosť a intenzitu orgazmu.

Na navodenie správneho nastavenia mysle a uistenie, že si počas sexu uvedomujete dýchanie, by ste s partnerom mali sedieť alebo ležať oproti sebe a zhlboka dýchať. Pomáha to znížiť stres, uvoľniť sa a lepšie sa tým okysličí krv, čo pomáha pri orgazme.

Snažte sa počas sexu dýchať vedome a zhlboka. Experimentujte s vdychovaním alebo vydychovaním nosom či ústami a sledujte, či rýchlejšie alebo pomalšie dýchanie mení pocit v panvovej oblasti.

 

7. ÚŽASNÉ VÝDYCHY

Predĺžte si predohru a začnite ledva citeľným dýchaním ako zmyselným spôsobom stimulácie partnerovho/partnerkinho tela. Začne sa plne sústrediť na každý jemný vnem, čím celkom prebudí citlivosť pokožky.

Uložte vyzlečeného partnera/partnerku na posteľ a ústami im prechádzajte tesne nad telom. Vydychujte pomaly a trochu výraznejšie než zvyčajne, aby pocítil/a teplo každého výdychu na koži, pričom si dávajte pozor, aby ste sa ho/jej vôbec nedotkli. Nechajte sa viesť krivkou krku a ramien, posúvajte sa hore a dole nohami a ponad chrbticu.

Spestrite si to nakreslením „krivky rozkoše“ na partnerovu pokožku pomocou lubrikačného gélu Durex Play a potom na ňu dýchajte. Pocity vyvolané gélom sa prúdením vzduchu ešte zosilnia.

 

8. REČ KARIET

Väčšia citlivosť v posteli nie je len o zintenzívňovaní fyzických pocitov – je aj o vnímaní partnerových nálad, túžob, chutí a emócií.

Vyváženosť dávania a prijímania pri sexe je kľúčom k zdravému vzťahu a vďaka tomu majú obaja partneri pocit, že sa o nich ten druhý stará, cítia sa naplnení a ocenení, a zároveň majú istotu, že ich milenec/milenka naozaj vníma ich pocity a potreby.

Odľahčeným spôsobom, ako sa uistiť, že sa obaja o seba staráte rovnako, je pripraviť si balíček hracích kariet: vy máte piky, partner/ka kríže. Pri každom rozmaznaní od partnera mu jednu dajte. Ak má na konci každého mesiaca jeden z vás omnoho viac kariet než ten druhý, je čas porozprávať sa, ako lepšie uspokojiť toho, čo viac „dáva“.

 

9. NA MATERIÁLI ZÁLEŽÍ

Známym (a vynikajúcim) ťahom je počas sexu podložiť partnerke zadoček vankúšom, vďaka čomu bude mať boky a panvu v lepšom uhle.

Vylepšite tento krok tým, že použijete vankúš s na dotyk zaujímavým povrchom, napríklad hladký satén či falošnú kožušinu, a odvážlivci môžu vyskúšať aj PVC. Investovanie do viacerých prateľných obliečok na vankúše je rýchly, jednoduchý a finančne nenáročný spôsob, ako v posteli vyskúšať materiály s rozličnou textúrou.

Zároveň môžete pod látku obliečky vložiť vibrátor Durex, čím vytvoríte celkom novú, mäkkú a zaujímavú hračku, ktorou si môže prechádzať pomedzi stehná alebo na nej ležať a užívať si ďalšiu stimuláciu.

 

10. ZMENA POLOHY: ZO 69 NA 64

Je čas zamyslieť sa nad klasickou polohou 69 a prejsť na praktickejšiu polohu 64. Jeden z partnerov leží na chrbte a druhý mu obkročí hrudník, pričom sa otočí tvárou od neho a lýtka má po bokoch trupu.

Partner, ktorý je navrchu, sa potom zohne k orálnemu sexu, pričom nadvihne zadok. Chrbát a stehná vytvoria písmeno V, zatiaľ čo lýtka zostávajú na posteli – podobá sa na mierne dopredu naklonené písmeno 4.

Pri polohe 64 by partner naspodku mal použiť ruky (alebo vibrujúcu hračku) a hladiť partnera odzadu. Bude mať prístup k niektorým veľmi citlivým oblastiam, čo povedie k vzrušujúcim novým pocitom.