Breadcrumbs

Pomocná ruka

Ručné hry pre neho

Aj keď sa orálnemu a penetračnému sexu dáva prednosť pred obyčajným honením, aj to môže byť rovnako uspokojivé. Nech už ide o bezpečný spôsob hrania v ranej fáze vzťahu, uspokojenie, pokiaľ práve nie ste v nálade, alebo časť predohry, vďaka ktorej sa naučíte spoznávať jeho telo, používanie rúk na vášho muža by sa nemalo podceňovať.

Lubrikačný gél zaistí hladší priebeh: znižuje trenie, vaša ruka bude ľahšie kĺzať a ponúkne veľké množstvo rôznych techník.

Najskôr premieste lubrikant medzi prstami, aby sa ohrial – lubrikanty prinášajúce hrejivé pocity a pocity mravčenia dodajú väčšie vzrušenie. Potom svojho muža láskajte od koreňa penisu až k špičke žaluďa. Načúvajte jeho telu podľa toho, ako oddychuje – ak sa prehne smerom k vám, asi ste trafili do čierneho. Uzdička (šľacha spájajúca predkožku so žaluďom) býva veľmi citlivá a prechádzať po nej palcom môže byť chutným dráždením.

Nepoužívajte len jednu ruku: tou druhou preskúmajte jeho erotogénne zóny. Niektorým mužom sa páči hranie s guľami: jemne ich hlaďte, vezmite ich do dlaní alebo za ne mierne ťahajte počas láskania jeho penisu. A pokiaľ má rád stimuláciu prostaty, skombinujte ju s masturbáciou jeho penisu.

Prípadne použite na jeho penis obe ruky. Zopnite ich (najskôr však naneste na dlane lubrikant), kĺžte po ňom a pritom pulzujte dlaňami. Alebo jednou rukou hlaďte jeho penis zhora dolu, kým druhou vezmite žaluď do dlaní a robte krúživé pohyby (sexpert Lou Paget to nazýva „tlačením pomaranča“). Pokiaľ ho príroda obdarila, jednu ruku položte na tú druhú a útulne jeho poklad uzavrite.

Najlepšie je učiť sa od neho samého. Požiadajte svojho milenca, nech pred vami masturbuje, priložte svoju ruku na jeho a zistite, ako pevne ho stlačí, ako rýchlo sa pohybuje a kam položí svoje prsty. Buďte si istí, že má viac praxe ako vy a vie, ako sa najlepšie uspokojiť. Kopírujte jeho pohyby a neminiete sa účinkom.

Nepoužívajte len jednu ruku: tou druhou preskúmajte jeho erotogénne zóny.