Kvalita Durex.

Durex vyrába kondómy už viac ako 80 rokov. A tak môžeme s istotou tvrdiť, že každý výrobok bol otestovaný a vyskúšaný.

Začína sa to už na samom začiatku výroby. Všetky naše kondómy sa vyrábajú len z tých najkvalitnejších surovín. Potom je každý z nich elektronicky testovaný a vzorky z jednotlivých dávok nafúknuté vzduchom, aby sa otestovala ich pevnosť.

Medzinárodné štandardy vyžadujú naplniť kondóm pri „teste prasknutia vzduchom“ až 18 litrov vzduchu. Kondóm Durex sa väčšinou roztiahne a udrží až 40 litrov vzduchu, kým praskne. (Len jeden príklad toho, že nedodržujeme celosvetové bezpečnostné štandardy kvality – ale prekračujeme ich.)

Vzorky kondómov sa naplnia aj vodou, aby sa otestovalo, či nemajú praskliny. (Pre istotu robíme asi 2 milióny týchto testov každý mesiac.)

Všetky typy kondómov sú tiež dermatologicky testované.

Každý prezervatív je elektronicky testovaný pred možnými nedostatkami predtým, ako je uvedený do predaja.

A okrem zdokonaľovania testovania výrobkov neustále podnikáme prieskumy – hľadáme nové spôsoby, ako naše výrobky vylepšiť alebo objaviť nové trendy v sexuálnom správaní, ktoré môžu viesť k uvedeniu nového radu produktov na trh.

To znamená, že sme zhromaždili cenné informácie, ktoré sú pravidelne konzultované s ministerstvom zdravotníctva, nemocnicami, vedcami, akademikmi a ďalšími orgánmi zaoberajúcimi sa sexuálnym zdravím.

Tak… Tu to máte; najlepšie postupy výroby najlepších produktov, za ktorými stojí prezieravé myslenie.

To je asi dôvod, prečo každý deň dôverujú Durexu milióny ľudí po celom svete.