Pokiaľ ide o orgazmus, niektoré ženy ho dosahujú ľahko a pre iné je to len niečo, čo sa im jednoducho nestáva. Myslíme si však, že sex môže byť skutočne vášnivý a príjemný aj bez toho, aby obe strany zažili orgazmus.

Väčšina žien nedosahuje vyvrcholenie iba penetráciou – dávajú prednosť orálnemu sexu, práci prstov a čomukoľvek, čo zahŕňa stimuláciu klitorisu. Takže v snahe o orgazmus môže byť dobrý nápad využiť pomoc vibrátorov, lubrikačných gélov a sexuálnych hračiek.

Experimentovanie s cieľom nájsť najpríjemnejšie sexuálne polohy, ktoré vám pomôžu dosiahnuť orgazmus, je tiež niečo, čomu je dobré venovať pozornosť. Pokiaľ je pre vás ťažké dosiahnuť vyvrcholenie počas sexu, týchto päť polôh môže zvýšiť vaše šance – nezabudnite, že cesta je dôležitejšia než cieľ, takže si ju užívajte!

1. Vylepšený misionár

Pokiaľ nedosahujete orgazmus len z penetrácie, môže táto poloha byť práve pre vás. Začnite v misionárskej sexuálnej polohe – na chrbte s vaším partnerom hore. Nechajte ho nakloniť telo smerom k vašej hlave tak, aby jeho panva bola mierne vyššie než vaša. Namiesto prirážania dovnútra a von sa môže začať pohybovať jemnejšími pohybmi proti panve. To môže pomôcť stimulovať klitoris – priama stimulácia je niečo, čo niektoré ženy potrebujú pre dosiahnutie orgazmu.

Ak to chcete trochu roztočiť, položte nohy na jeho ramená pre nový uhol a hlbší prienik.

2. Psíček v poklese

Kľaknite si a oprite sa rukami a kolenami, váš partner si kľakne za vás s rukami na vašich bokoch, preniká dovnútra a von. Ak chcete zmeniť uhol penetrácie, klesnite na lakte, pretože intenzita tejto polohy by mohla umožniť stimuláciu mýtického bodu G. Ďalšou možnosťou je položiť hruď na posteľ, zatiaľ čo necháte boky vysoko vo vzduchu a partner sa prikrčí nižšie.

Skúste si jednou rukou stimulovať klitoris alebo váš partner môže natiahnuť ruku a skúsiť to sám.

3. Mostík

To je ďalšia obľúbená sexuálna poloha, ktorá jej môže pomôcť dosiahnuť vyvrcholenie. Začnite v ľahu na chrbte, váš partner si kľakne na kolená pred vami. Zatiaľ čo ste na chrbte, ohnite si kolená a položte nohy naplocho na posteľ, potom zdvihnite boky horu k stropu, aby ste sa ocitli v nízkom mostíku. Váš partner sa môže držať vašich bokov a používať ich na udržanie rovnováhy, zatiaľ čo priráža.

Experimentujte so zmenou uhla jeho bokov tak, aby bol v nižšej alebo vyššej polohe a so znížením alebo zdvihnutím svojich bokov tak, aby sa menila intenzita.

4. Otočená kovbojka

Začnite tým, že požiadate svojho partnera, aby si ľahol na posteľ na chrbát, sadnite si naňho obkročmo, otočená k nemu chrbtom tak, aby ste bola tvárou k jeho nohám. Keď sa pohybujete hore a dole rytmickým tempom, nakloňte sa dopredu pre iný uhol, hĺbku prieniku a zmeny pocitu. Pokiaľ sa chcete skúsiť trochu otočiť, môžete sa nakloniť dozadu a využiť ruky k zlepšeniu rovnováhy.

Váš partner vám môže hladiť prstami chrbát alebo sa natiahnuť a hladiť vaše prsia a klitoris, zatiaľ čo do vás preniká. Pre ľahší prístup si môže podoprieť chrbát niekoľkými vankúšmi.

5. Bočná lyžica

Okrem toho, že je roztomilá a intímna, pretože dáva možnosť láskať sa zozadu, je to jedna z najjednoduchších polôh pre obojstrannú stimuláciu. Ľahnite si bok po boku s partnerom za vami, aby ste sa obaja pozerali rovnakým smerom, zatiaľ čo tlačíte zadok smerom k nemu.

Keď do vás prenikne, položte svoju ruku na jeho a ukážte mu, ako chcete, aby sa dotýkal vášho klitorisu. Zatiaľ čo sa pohybuje tam a späť, môžete sa tiež prispôsobiť jeho rytmu pohojdávaním bokov sem a tam. Keď sa natiahne, aby sa vás dotkol môžete ho požiadať, aby jemne pritlačil vibrátor k vašim obľúbeným častiam tela pre zapojenie vzrušujúcich vibrácií.

Ďalšie rady o najlepších sexuálnych polohách, ktoré vám pomôžu k dosiahnutiu orgazmu, nájdete na našom blogu Objavuj sex.

RB-M-01600