Kým začneme, je potrebné povedať, že toto nie je článok o všetkých dobrodružných sexuálnych polohách, ktoré môžete vyskúšať. Nejde o to, že by sme nemilovali skúšať nové veci, ale niekedy je dobré vrátiť sa k základom, hlavne pokiaľ sa snažíte prekonať bariéry. Či už ste čerstvý pár a máte problém sa v spálni uvoľniť alebo ste spolu už nejaký čas a cítite, že sa jeden druhému vzďaľujete, tu je 5 spôsobov, ako v posteli posilniť pocit blízkosti.

Masturbácia

Nie vždy je možné, aby mali dvaja ľudia, čo sú spolu vo vzťahu, synchronizované sexuálne potreby. Niekedy môže rozdielne libido viesť k tomu, že sa jeden z vás bude cítiť sexuálne frustrovaný a druhý pod tlakom ho uspokojiť, aj keď na to práve nemá chuť. 

Cítiť sa dostatočne uvoľnený na to, pred sebou masturbovať je skvelé riešenie, ktorým uvoľníte sexuálnu frustráciu, zatiaľ čo je s tým váš partner v pohode. Experimentovanie s masturbáciou môže dokonca povzbudiť vašu drahú polovičku k zapojeniu sa. Je to teda win-win situácia!

Dôverný rozhovor – posteľové reči

Rozprávanie sa o vašich pocitoch sa môže zdať ako zabijak vášne, ale verte tomu alebo nie, dôverný rozhovor vám vo výsledku môže pomôcť okoreniť sexuálny život. Komunikácia je kľúč k dobrému sexu, rozprávanie sa a láskanie pod perinou po sexe je skvelý spôsob, ako sa jeden druhému otvoriť, čo upevní vaše vnútorné prepojenie. 

Rozhovor v posteli pomôže vytvoriť uvoľnenú atmosféru a je to výborná príležitosť prebrať, čo sa vám páči a nepáči v posteli, aj mimo nej. Zvýšený pocit blízkosti a pochopenie jeden druhého vždy vedie k lepšiemu sexu, pretože sa pred sebou budete cítiť uvoľnenejší.

Jednoduché sexuálne polohy

Aj keď je skúšanie prapodivných sexuálnych polôh zábava, niekedy môžu tie najjednoduchšie priniesť tie najlepšie výsledky. Pretože kto by chcel stáť pri stene, keď môže byť v pohodlí vlastnej postele?

Jednoduché sexuálne polohy ako misionár vo všeobecnosti zahŕňajú viac bozkávania a blízkosti, a tiež ste už v posteli, pripravení na láskanie po sexe. Niektoré z našich obľúbených lenivých sexuálnych polôh  sú napríklad tvárou v tvár, poloha v sede, rozkročení a zozadu.

Použite lubrikačný gél

Mýtus, že lubrikačný gél sa používa len na riešenie vaginálnej suchosti a nepohodlia počas sexu, je veľmi silný. Aj keď pri týchto ťažkostiach naozaj pomáha, lubrikant je skvelý aj pre zvýšenie zážitku a je fantastickým doplnkom do spálne pre všetky páry.

Obrovský výber lubrikačných gélov, ktoré sú k dispozícii, dokáže ponúknuť rôzne pocity, teploty a príchute. Od orálneho sexu cez predohru až k samotnému sexu, zapojenie lubrikantu môže naozaj posilniť prežívanú rozkoš.

Popusťte uzdu fantázii

Na troche nežného sexu nie je nič zlé, ale neznamená to, že nemôžete zároveň experimentovať aj s ľahkou bondážou, však? Zapojiť svoju divokejšiu stránku nie je len o prelomení pohodlnej zóny a oživení situácie – pomocou zdieľania svojich divných a úžasných túžob sa budete jeden druhému cítiť bližšie.

Nemusíte nutne zapájať biče a reťaze, pre divokejší zážitok skúste erotično s našou ponukou  erotických hračiek . Od erekčných krúžkov po vibrátory –  je tu mnoho spôsobov, ako to okoreniť. Nejde ale len o rekvizity, keď do partnerovho ucha jednoducho zašepkáte, čo s ním chcete robiť, je to zaručená cesta, ako vás oboch rozvášniť.

RB-M-00815