Ak vás pri pomyslení na predohru napadá len orálny sex, možno je načase rozšíriť si obzory. Nielen že sa vďaka týmto tipom váš partner alebo partnerka uvoľní a naladí na správnu vlnu, dokonca vám môže predohra pripadať ešte vzrušujúcejšia než samotný sex.

Keď príde na predohru a polohy pri predohre, kreativite sa medze nekladú, povolené je všetko, čo vás napadne a čo si obaja užijete. Neviete, ako začať? Tu je osem tipov na to, ako partnera alebo partnerku nažhaviť.

1. Všetko je v hlave

Pokiaľ mal/mala partner/partnerka náročný deň v práci, navrhnite, že mu/jej pomôžete uľaviť od stresu masážou hlavy. Pokožka hlavy obsahuje veľa sexuálne stimulačných bodov a dobrá masáž hlavy uvoľňuje „drogu lásky” oxytocín – hormón, ktorý upokojuje a vzrušuje.

Láskajte rukami jemne pokožku jeho/jej hlavy pomalými, krúživými pohybmi a potom sa pomaly presuňte dole na ramená, zľahka bozkávajte a hlaďte krk a hornú časť chrbta

2. Hladenie stehien

Zo všetkých spôsobov, ako vzrušiť svojho partnera/partnerku, sú dotyky na verejnosti najviac sexy. Hlavne v prípadoch, kedy viete, že budete musieť čakať na neskôr, kým si budete môcť jeden druhého naplno užiť. Koniec koncov všetci chceme to, čo nemôžeme mať, že?

Skúste počas rande v podobe večere alebo návštevy kina hladiť jeho/jej  stehno pomalým, pevným pohybom alebo zľahka prechádzajte nechtami smerom k tým najintímnejším miestam. Ucítite, ako napätie medzi vami rastie, a nechajte ho/ju túžiť po tom, kedy už film skončí alebo kedy už čašník prinesie účet, aby ste sa na to mohli vrhnúť tak rýchlo, ako je to len možné.

3. Len pre tvoje oči

Jeden z vážne podceňovaných tipov na predohru je očný kontakt. Udržiavanie očného kontaktu počas milovania môže byť skutočne sexy, a to isté platí pre predohru.

Keď sa nabudúce budete s partnerom bozkávať, skúste nechať oči otvorené, presuňte sa rukami dole a začnite sa ho/jej dotýkať, pričom neprerušujte očný kontakt. Toto môžete vyskúšať na zintenzívnenie zážitku aj v prípade, že veci dospejú k prijímaniu alebo poskytovaniu orálneho sexu.

4. Striptíz

Začnite tým, že okamžite vypudíte z hlavy myšlienky na Magic Mikea, striptíz pre partnera/partnerku nemusí byť vôbec trápny!

Vyberte si čas a miesto, kde sa budete cítiť najviac sexy, a navoďte atmosféru pomocou sviečok a hudby. Zvoľte outfit, v ktorom sa cítite najlepšie, možno nejakú spodnú bielizeň alebo z polovice rozopnutú košeľu a klobúk – čokoľvek je pre vás to pravé! Stále pochybujete? Pamätajte na to, že nemusí ísť o dokonale nacvičené predstavenie s choreografiou. Ak ste zvyknutí tráviť spolu čas v pyžame, bude stačiť jednoducho sa začať vyzliekať, udržiavať pri tom očný kontakt a párkrát zavlniť bokmi.

Nerobte si nič z toho, ak sa partner/partnerka začne smiať; schopnosť byť spolu blázniví a zasmiať sa je skvelá na prelomenie bariér a pomôže vám oboma cítiť sa spolu ešte uvoľnenejšie.

5. Dotýkajte sa sami seba

Z predstavy robiť si to pred partnerom/partnerkou môžete byť zo začiatku trochu nervózny, to ale vôbec nie je nutné. Keď budete nabudúce spolu a situácia začne naberať na obrátkach, začnite sa dotýkať sami seba zatiaľ čo partnera bozkávate. Skúste stimuláciu bradaviek ako súčasť predohry alebo partnerovi ukážte, ako sa vám páči sa sami seba dotýkať. To by malo postačiť k tomu postrčiť vývoj udalostí správnym smerom. 

Skúste použiť trochu stimulačného gélu Intense k zvýšeniu zážitku. Aby veci skutočne dostali grády, položte ich ruky na svoje, aby cítili, čo robíte, ale zároveň im dajte najavo, že to vy ste vo vedení!

6. Cmúľanie lalôčika

Uši majú stovky nervových zakončení a sú považované za erotogénnu zónu, takže aj keď sa to niekomu môže zdať trochu divné, pre niekoho iného to bude úžasný zážitok.

Začnite bozkávaním partnera/partnerky na pery a potom sa presuňte smerom k uchu, po ceste im dávajte drobné bozky. Keď ústami prejdete cez ucho, jemne fúknite vzduch na lalôčik a potom ho začnite jemne hrýzť, sať alebo lízať. Potom sa prepracujte k druhému uchu a postup opakujte.

Niekto to miluje, iní sú menej nadšení – je ale len jeden spôsob, ako zistiť, čo z toho platí pre vás dvoch!

7. „Dirty“ slovíčka

Keď už sa pohybujete blízko tejto oblasti, možno sa budete chcieť chopiť príležitosti a zašeptať mu/jej do ucha pár neslušných slov. Áno, vzrušte partnera/partnerku používaním sexy, alebo aj trochu sprostého slovníka.

Netreba sa nútiť do toho povedať niečo šokujúce. Začnite s niečím, čo vám prirodzene napadne, napríklad ako veľmi ich chcete alebo ako veľmi vás vzrušujú. Zapojenie sugestívnych slov môže skutočne vystupňovať erotické napätie ešte predtým, než sa vôbec dostanete k predohre, rovnako tak ako neskôr posilniť vášeň počas samotného sexu. 

8. Čas na hranie

Chcete, aby vám vravel/vravela, čo máte robiť?

Pridanie nezbednej hry a trocha divokej predohry vás môže dostať za hranice bežnej rutiny a pomôcť vám prekonať zábrany. Vyberte si noc, kedy sa obaja budete cítiť na to stráviť čas spolu doma v pohodlí, nie je nič lepšieho než útulnosť domova, keď vonku prší. Ideálna príležitosť na striptíz alebo kartové hry, ktoré by vaša stará mama určite neschválila. Máte na výber z mnohých hier pre dospelých.

RB-M-01581