OMG!

Rozumieť bodu G

Bod G je v médiách jednou z najobľúbenejších erotogénnych zón. Jeho existencia bola spochybňovaná viackrát ako existencia lochneskej príšery a názory na úlohu a funkciu tohto neidentifikovateľného miesta sa príliš nezhodujú. Niektorí tvrdia, že je to predĺženie klitorisu. Iní si myslia, že je to nezmysel. Zatiaľ čo sa názory vedcov rozchádzajú, jedna vec je istá: každá žena je iná.

Niektoré ženy majú vnútri vagíny na hornej stene oblasť veľkú niekoľko centimetrov, ktorá sa stoporí, keď sa na ňu zatlačí a pohladí sa, a prináša veľmi uspokojivé pocity. Iným sa chce len čúrať, pokiaľ sa toto miesto pohladí. Trenie rôznych častí vnútri vagíny môže spôsobiť sťahovanie svalov a niektoré ženy udali, že ejakulovali, keď bolo miesto, popísané ako bod G, stimulované.

Aby ste našli bod G, vsuňte prst do vagíny a potom natočte špičku, akoby ste prst ohli a na niekoho pokývali. Pokračujte pomaly a dávajte pozor na pocity pod svojím prstom. Ak ste bod G našli, mal by sa stoporiť. Jemne zatlačte, krúživými pohybmi, bádajte a skoro objavíte, či vás stimulácia bodu G vzruší, alebo nie. Pokiaľ vám stále uniká, sexuálna hračka – ideálne so zahnutou špičkou – vám túto misiu uľahčí.

Ak objavíte, že je to nová erotogénna zóna, pomyslite na polohy, v ktorých bude možné ju stimulovať. Poloha zozadu (žena kľačí a muž je na všetkých štyroch za ňou) a zvýšená misionárska poloha (žena zakliesni členky okolo mužovho krku) sú skvelé na dosiahnutie na bod G a žena tak môže ľahšie hladiť svoj klitoris. Manuálna stimulácia zozadu je veľmi účinná, rovnako ako hračky so zahnutou hlavou alebo zreteľnými zakriveniami.

A pokiaľ nemôžete svoj bod G nájsť? Netrápte sa tým. Sme každá iná a to, čo sa páči jednej, nemusí tú druhú vôbec vzrušovať. Ktovie, možno nájdete nejakú svoju vlastnú špeciálnu erotogénnu zónu…

Mužský bod G

Aj muži majú niečo ako bod G – známy ako prostata. Je to pár centimetrov na hornej stene vnútri konečníka. Nie každý muž má stimuláciu prostaty rád, ale stojí to za zváženie, nech už ste akejkoľvek orientácie. Mnoho mužov to objaví počas sebaukájania a tiež to prinesie potešenie pri iných sexuálnych hrách, pokiaľ sa na to ide pomaly, s lubrikantom a bezpečne.

Striedaním masáže so zmyselnými hrami môžete docieliť sladké dráždenie.