Breadcrumbs

Odviažte sa!

Nové kúsky pre staré polohy

Väčšina párov strieda len tri rôzne polohy a to môže viesť k stereotypu. Máme pre vás jednoduché tipy, ako vaše obľúbené polohy oživiť. Ktovie – i malá obmena by vás mohla doviesť k akrobatickejšiemu experimentovaniu.

  1. Zmeňte miesto. I misionár sa zdá byť dobrodružnejší na kuchynskom stole – a na rôznom nábytku sa dostanete do rôznych pozícií, takže sa dotknete iných intímnych miest. To uľahčí bádanie.

  2. Do sexu zapojte vankúše. Počas misionára nimi podložte boky alebo zadoček ženy – ide o polohu pre hlboké vniknutie. Použite ich pod jej hrudník pri pozícii zozadu, pri spätných odrazoch tak bude stabilnejšia, alebo pod mužove boky pri polohe na koníčka, aby lepšie zameral bod G.

  3. Počas polohy na koníčka obtočte okolo bokov ženy kravatu a držte oba konce. Tak ju môžete pritiahnuť viac k sebe a stimulovať klitoris trením o mužov lonový pahorok a dovolí to hlbšiu penetráciu.

  4. Skúste nový systém vniknutia. Preniknite trikrát dlho a trikrát len povrchne alebo urobte desať šteklivých vniknutí a potom päť hlbokých. Experimentujte s rôznymi rytmami a zistite, ktorý vám vyhovuje najlepšie.

  5. Robte to pred zrkadlom. Nezáleží na polohe, ale pozerať sa navzájom do očí alebo na seba je veľmi vzrušujúce. Samozrejme, že môžete upraviť pozíciu, aby sa vám naskytol ten najfarbistejší pohľad.

  6. Zvlhnite: nalejte ešte pred sexom na milencovo telo lubrikačný gél a potom sa pozerajte, ako zvlhčí on vás.

  7. Zaviažte si oči šatkou. Nevedomosť toho, čo príde, rozpáli vášho partnera ešte viac. Vystriedajte sa, nech ten skvelý pocit zakúsite obaja.

  8. Použite krúžok potešenia. Ten udrží mužovu erekciu oveľa dlhšie a žena vyvrcholí ľahšie, pokiaľ má rada vibrácie.

  9. Použite na vzájomné potešenie kondómy Mutual Pleasure. Boli navrhnuté na spomalenie muža a urýchlenie ženy.

  10. Použite na ženin klitoris počas sexu vibračné vajíčka. To je ľahšie pri polohe zozadu; žena tak rýchlejšie dosiahne vyvrcholenie.
Experimentujte s rôznymi rytmami a zistite, ktorý vám vyhovuje najlepšie.