Breadcrumbs

50 odtieňov hry

Zapojte do vzťahu výstredné praktiky

Kým niekomu stačí „vanilla“ sex – obvyklé praktiky, iného zavedie zvedavosť k výstrednostiam od prezliekania až po zväzovanie alebo análne hry. Niektorí zájdu ešte ďalej.

Na výstrednostiach nie je nič zlé a nikto by vás za vaše fantázie nemal odsudzovať. Ale svoje túžby zdieľajte postupne. Pokiaľ vás rozpaľuje naplieskanie na zadok, požiadajte svojho partnera, aby vás počas sexu plesol – ľahšie je oznámiť to vo víre vášne – a zistíte tak jeho reakciu. Ak sa vám páči zväzovanie, najprv požadujte, aby vás partner pri sexe pritlačil na posteľ. A v prípade záľuby v latexe mu na internete ukážte oblek a uvidíte, čo on na to.

Erotické príbehy sú jemnou formou, ako sa zveriť so svojimi túžbami. Kúpte svojmu milencovi knihu obsahujúcu práve tú výstrednosť, čo máte tak radi, a požiadajte ho, aby vám ukázal alebo nahlas prečítal časť, ktorá sa mu páči (ak vôbec niektorá).

Prípadne, pokiaľ ste si istí partnerovou toleranciou, buďte úprimní. Opýtajte sa, či chce vyskúšať niečo iné, čo ho vzrušuje, a pochváľte sa, čo máte radi vy. Tým, že vypočujete partnerove túžby, neodsúdite ho a rozhodnete sa ich uskutočniť (len keď vás jeho výstrednosť neodpudzuje), je pravdepodobné, že on urobí to isté pre vás.

Pred uchýlením sa k niektorej z foriem BDSM (bondáž, dominancia, sadizmus a masochizmus), i keď jemných, si stanovte bezpečnostné heslo. Malo by to byť slovo, ktoré obvykle počas sexu nevyslovíte (niekto „nie“ a „stop“ používa ako súčasť výstrednej „hry“). Niektorí ľudia zvolia označenie semaforu. Pričom červená znamená stop, oranžová spomaľ a zelená „choď do toho“.

Hrajte sa bezpečne, dobrovoľne a rozumne. To znamená prečítať si bezpečnostné zásady (skoro o každej výstrednosti sa píše na internete). Vyhnite sa týmto praktikám, pokiaľ je jeden z vás pod vplyvom alkoholu alebo drog. Venujte sa len veciam, ktoré sa páčia vám obom.

Pokiaľ vás rozpaľuje análna hra, použite veľké množstvo lubrikantu. Choďte na to pomaly a bezpečne. Môžu si to užiť tak ženy, ako aj muži, keď ich k tomu zvedie vzájomná túžba. Pri skúšaní rôznych vecí sa nemusíte cítiť zle.

Výstredné praktiky sú skvelý spôsob, ako okoreniť váš vzťah, budovať intimitu, prijímanie a dôveru. Postavte sa k tomu správne a ktovie, kam až to povedie.

Erotické príbehy sú jemnou formou, ako sa zveriť so svojimi túžbami.