Breadcrumbs

Až tam dolu

Urobiť orál správne

V prieskumoch metód, ako ženy najľahšie dosiahnu vrchol, je na vrchole rebríčkov orálny sex. Takže vylepšením svojich orálnych schopností si u svojej milenky určite šplhnete.

Lubrikant vám veľmi pomôže. Pri posteli majte pripravený pohár vody pre prípad potreby hydratácie a investujte do ochuteného lubrikantu. Nielenže po nej budú vaše ruky lepšie kĺzať, kým ju bude váš jazyk preskúmavať, ale ovocný lubrikant zaistí vzrušujúci zážitok.

Ústny prenos STI (sexuálne prenosných infekcií) vrátane kvapavky a syfilisu je na vzostupe, takže použite kondómy s príchuťou, pokiaľ ste sa neboli testovať.

Bozkávajte jej telo zhora až dolu alebo stehná smerom hore, aby sa prehla smerom k vám. Vystupňovaním očakávania bude jej vyvrcholenie omnoho intenzívnejšie.

Začnite jemne, zrýchľujte a zintenzívňujte satie a lízanie postupne. Každá žena je iná. Niektorá to má radšej rýchlejšie, iná pomalšie, ďalšia je veľmi citlivá a niektoré potrebujú veľa stimulácie, kým vyvrcholia. Opýtajte sa svojej milenky, čo sa jej páči. Ak sa hanbí, riaďte sa rečou jej tela. Pokiaľ k vám prisúva svoje boky, pravdepodobne sa jej to, čo robíte, páči…

Čím viac budete bádať, tým väčšia je šanca, že narazíte na to správne miesto. Niektoré ženy majú jednu stranu pyskov ohanbia citlivejšiu ako tú druhú, preto vyskúšajte obe, nech zistíte tú správnu.

Pokiaľ práve veľmi nereaguje na stimuláciu klitorisu, zľahka zatlačte na lonovú kosť. Tak odkryjete klitorálnu kapucňu (je podobná mužskej predkožke). To odhalí jeho vysokocitlivú špičku – ale začnite zľahka, môže to byť bolestivé, pokiaľ ste príliš vášniví. Použite spodnú časť jazyka, tá je oveľa jemnejšia, a tak vhodnejšia ako špička.

Dobrý orál spočíva tak v rukách, ako aj v ústach. Vsuňte do nej prst a stimulujte bod G. Rozovrite ju svojimi prstami. Držte jej klitoris a lížte ho alebo ju nechajte viesť tým, že položíte jej ruku na tú svoju.

Povedzte jej, ako veľmi si to užívate. Niektoré ženy sa necítia príliš isto pri orálnom sexe. Keď bude vedieť, že milujete to, ako chutí, bude to prijímať sebavedomejšie a to povedie k lepšiemu sexu pre vás oboch.

Čím viac budete bádať, tým väčšia je šanca, že narazíte na to správne miesto.