Breadcrumbs

Buďte obratnými manipulátormi

Používajte lubrikant

Veľa ľudí si myslí, že lubrikant je potrebný, len pokiaľ nie ste tam dolu dosť vlhkí. Ale môžete s ním zažiť úžasný sex, nech už ste muž, alebo žena. 

  1. Existujú tri typy lubrikantov: na vodnej báze, olejovej a silikónovej. Tie na vodnej báze sú najrozšírenejšie a dajú sa použiť na čokoľvek. Musia sa však naniesť viackrát (alebo môžete na určité miesta nastriekať vodu, tým lubrikant aktivovať a potom vydrží dlhšie). Lubrikanty na olejovej báze nie sú bezpečné pre kondómy, pretože sú príliš klzké. Silikónové lubrikanty ponúkajú to najlepšie z oboch: sú veľmi klzké a bezpečne sa dajú použiť s kondómami.

  2. Lubrikant je skvelý na masturbáciu, či už pre mužov, alebo ženy. Klzké trenie prinesie neskutočné pocity.

  3. Rôznym ľuďom vyhovujú rôzne lubrikanty, a tak ich pár vyskúšajte, nech zistíte, ktorý najviac vyhovuje práve vášmu telu.

  4. Masážne oleje môžu poškodiť kondóm, a tak radšej siahnite po lubrikante, alebo vyskúšajte Durex Play Massage 2-in-1, ktorý je navrhnutý na masáž, ale i intímnu lubrikáciu.

  5. Chcete na hry s priateľom alebo priateľkou použiť ruky? Vytlačte trochu lubrikantu a bude to ľahšie pre vás a lepšie pre vášho milenca.

  6. Radi používate ruky a ústa zároveň? Zvoľte lubrikanty s príchuťami, nech vašim okamihom dodáte sladkú chuť jahôd alebo piňakolády. Sexuálne maratóny ťažia z lubrikantov. Berte to ako zastávku v depe: keď počas jazdy pridáte lubrikant, váš motor pôjde lepšie.

  7. Ráno sa prebudíte s podráždením, ale stále chcete pokračovať? Lubrikant tej pálivej bolesti uľaví.

  8. Dajte sexu iné rozmery, pre iné pocity vyskúšajte Durex Play O, Warming alebo Tingle.

  9. Chcete trochu pritvrdiť? Koža je najväčšia erotogénna zóna na tele, tak nakvapkajte lubrikant na milencovo telo a zmietajte sa na ňom v kĺzavej blaženosti.
Vytlačte trochu lubrikantu a bude to ľahšie pre vás a lepšie pre vášho milenca.