Breadcrumbs

Chlapci s chlapcami

Základy sexu medzi gaymi

Neexistuje žiadne zlaté pravidlo pre sex medzi gaymi, tak ako nie je žiadne pre sex medzi dvoma rôznymi pohlaviami. Každý túži po niečom inom. Ale pokiaľ porozumiete základom, zaistíte si ten najviac uspokojujúci zážitok vôbec.

  1. Nepredpokladajte. Veľa ľudí si automaticky spája análny sex so sexom medzi gaymi, ale nie každý gay to má rád (a naopak si to užíva mnoho heterosexuálov). Orientácia nie je rozhodujúca pre určité sexuálne praktiky. Vždy sa partnera opýtajte, čo sa mu páči, a nepredpokladajte, že má rád to, čo vy.

  2. Hlavne bezpečne: orálny prenos STI je na vzostupe, vrátane syfilisu a kvapavky, takže kondómy nie sú len pre análny sex. Zásobte sa nielen kondómami s príchuťami, ale tiež extrabezpečnými, aby ste na každú príležitosť mali ten vhodný.

  3. Buďte sexy: kondómy nemusia byť nudné. Skúste ho nasadiť pusou alebo jednou rukou hlaďte mužove gule, kým tou druhou kondóm umiestnite na správne miesto.

  4. Buďte sebaistí: penisy sa líšia veľkosťou a tvarom, veľa zábavy sa nedočkáte, keď sa budete s partnerom porovnávať. Je jedno, či ho máte väčšieho alebo menšieho než partner. Hlavne ide o to, užiť si zábavu.

  5. Neustupujte. Ak muž trvá na análnom sexe bez kondómu, odpovedzte: „Žiadna gumka, žiadna zábava.“

  6. Chcete si rozšíriť orálny repertoár? Ľahnite si na posteľ a hlavu zakloňte dozadu cez jej okraj. Tým sa hrdlo poriadne otvorí a vy lepšie uspokojíte i toho najvyvinutejšieho partnera.

  7. Siahnite po lubrikante. Je skvelý na masáž a manuálnu hru a je tiež nevyhnutný na análne hry.

  8. Objavte rôzne techniky. Len preto, že sa niečo páči vám, neznamená to, že sa to bude páčiť i milencovi. Vyskúšajte odlišné orálne techniky a spôsoby, ako partnera uspokojiť rukou.

  9. Ešte lepšie, masturbujte pred sebou. Tak odhalíte, čo má každý z vás rád.

  10. Nezachádzajte veľmi ďaleko. Sex nie je o výdrži. Ak je partner veľmi veľký, nemusíte cítiť povinnosť zniesť ho celého.
Pohlavie bokom, orientácia nie je rozhodujúca pre určité sexuálne praktiky.