Breadcrumbs

Erotické pomôcky

Občas je zdravé a dobré okoreniť si samotný sex nejakým experimentom. Erotická pomôcka vám môže v spálni dopomôcť k ďaleko lepšiemu a intenzívnejšiemu sexu. Existuje mnoho dôvodov prečo ju skúsiť, či už v páre alebo vy sami na sebe.

Občas je zdravé a dobré okoreniť si samotný sex nejakým experimentom. Erotická pomôcka vám môže v spálni dopomôcť k ďaleko lepšiemu a intenzívnejšiemu sexu. Existuje mnoho dôvodov prečo ju skúsiť, či už v páre alebo vy sami na sebe. Napríklad výskum v USA naznačuje, že väčšina žien doma vlastní aspoň jednu sexuálnu hračku. Mnoho žien (i mužov) prezrádza, že pomocou erotickej pomôcky majú lepšie a intenzívnejšie vyvrcholenie ako pri samotnom styku s partnerom. Kombinácia týchto pomôcok a spoločných dotykov môže vaše sexuálne vzrušenie pozdvihnúť ďaleko vyššie, a prečo sa brániť tomu, čo má vaše telo rado. Spísali sme malé základy o erotických pomôckach. Aké sú druhy a ako ich používať? Nebráňte sa spoločnej diskusii v páre nad spoločnými fantáziami a túžbami v sexe.

Druhy erotických pomôcok

Na trhu existuje mnoho typov a druhov erotických pomôcok z ktorých si môžete vybrať. Zo začiatku sa to môže zdať trochu skľučujúce, ale po získaní základných skúseností presne zistíte, aká hračka vám vyhovuje a prináša maximálne uspokojenie a vyvrcholenie. Ak budete chcieť do týchto intímnych hier priviesť aj partnera, tak sa skúste vcítiť do jeho kože, čo by mu vyhovovalo a páčilo sa mu. Nižšie máme pár tipov a nápadov, ako si zábavnou formou vybrať tú správnu hračku.

  • Je veľa druhov a typov erotických pomôcok na rôzne časti vášho tela. Najmä sa jedná o vagínu, klitoris, penis alebo konečník. Niektoré hračky stimulujete sami, niektoré nie.
  • Na trhu je veľa veľkostí, farieb, druhov materiálov a vzorov na rôzne spôsoby vášho uspokojenia.
  • Vibrátory sa líšia veľkosťou (rozdielnosťou intenzity), záhybmi a tvarom pre to správne uspokojenie.
  • Ďalšie sexuálne hračky sú špeciálne navrhnuté pre spoločné zdieľanie rozkoše. Jedná sa o vibračné krúžky a dildá.
  • Putá, pásky cez oči, povrazy a ďalšie sťahovacie materiály sú taktiež na trhu, ale nezabúdajte sa s partnerom pravidelne striedať!
  • Pomocou masážnych gélov a lubrikantov sa zvýši a zintenzívni vaša radosť a pocity z erotiky.

Môže to chvíľu trvať, ale práve preto je potreba experimentovať, než naplno zistíte, čo sa vám a partnerovi presne páči. Je to skvelý spôsob, ako si zlepšiť a oživiť stereotypný sex.

Priblíženie sexuálne hračky

Ak si už niektorú hračku vyskúšate a zistíte, ktorá vám vyhovuje, tak je potrebné do toho zapojiť aj vášho partnera. Malo by to byť formou vzájomného objavovania a načúvania. Bez spoločnej komunikácie nedosiahnete žiadnu rozkoš a potešenie. Tieto erotické pomôcky vám môžu vylepšiť váš sex, ako aj vzájomné porozumenie. Spoločná komunikácia, vnímanie, načúvanie a rešpekt je kľúčom ku všetkému.

Pre niektoré páry sa môže jednať sprvu o tabu, o ktorom si ani neželajú (hanbia sa) hovoriť. Je potrebné si uvedomiť, že erotické pomôcky do vašej spálne môžu priniesť rozkoš a vášeň, ale musí to vzísť od oboch partnerov spoločne. Je potrebné plne rešpektovať partnera, pretože zo začiatku nemusia plne zdieľať vaše chúťky a sexuálne túžby. Malo by sa jednať o zábavný experiment, ktorý láka oboch partnerov. Je vhodné mať medzi sebou otvorenú diskusiu a nehanbiť sa o konkrétnych fantáziách a sexuálnych túžbach hovoriť. Tieto experimenty a hračky môžu vylepšiť vás spoločný sexuálny život do Božských výšin.