Breadcrumbs

Hračky, ktoré vás privedú do varu

Vyberte si svoju prvú sexuálnu hračku

Hračky sa stávajú stále bežnejšou súčasťou sexuálneho života mnohých ľudí. Sú úžasným prostriedkom na objavovanie najcitlivejších bodov na vašom tele. A môžu dať nový vzrušujúci rozmer predohre. Až sa budete prvýkrát rozhodovať, akú hračku vybrať, môže vám to pripadať desivé, napriek tomu, že už ste sa zoznámili s bezpečnostnými zásadami. Tu je pár tipov, ktoré vám váš výber uľahčia. 

  1. Vibrácie: Niekto má vibrácie rád. Inému spočiatku pripadajú zvláštne, ale časom si ich zamiluje. Niekoho, naopak, nechajú chladným. Kým to nevyskúšate, nebudete vedieť, do ktorej kategórie patríte. No je lepšie začať s jemnejšími vibráciami, pretože tie intenzívnejšie môžu začiatočníkovi spôsobiť šok. Minivibrátory, tzv. bullet, sú ideálnou prvou hračkou. Najprv navoľte najmiernejšie nastavenie. Ak je mravčenie veľmi veľké, podložte ho rukou alebo pod neho dajte prestieradlo. Ak chcete zažiť viac vzrušenia, nastavte väčšiu intenzitu vibrácií.

  2. Veľkosť: Vyberte veľkosť, ktorá vám nebude pripadať až taká desivá. Hračky sú väčšinou pevnejšie a hustejšie než skutočné veci, takže nebuďte prekvapení, keď sa hračka rovnakej veľkosti ako váš partner bude zdať príliš veľká.

  3. Výkon: Hračky sú väčšinou poháňané batériami, nabíjajú sa zo siete, alebo sú dokonca na solárny pohon. Zistite, ako je hračka poháňaná, pred tým, než ju kúpite, aby sa vám nestalo, že nebudete môcť zohnať neobvyklý typ batérií, ktoré sú do nej potrebné.

  4. Diskrétnosť: Spočiatku sa tak ako každý budete hanbiť za to, že používate hračku, zvlášť ak ste v tejto oblasti začiatočník. Výberom tichšej hračky sa môžete vyhnúť trápnym momentom. Dajú sa dnes kúpiť na množstve bežných miest – tak online, ako aj na hlavných triedach. Prečo nezačať niečím malým, napr. krúžkom, masážnym strojčekom alebo minivibrátorom? To sú skvelé prvé sexuálne hračky pre páry, ktoré chcú otestovať vodu pred tým, než sa do nej celkom ponoria.
Ak je mravčenie veľmi veľké, podložte ho rukou alebo pod neho dajte prestieradlo.