Breadcrumbs

Kámasútra pre začiatočníkov

Ľahké sexuálne polohy

Rôzne polohy majú rôzne účinky. Aj keby ste mohli zostať len pri jednej polohe, ľahšie narazíte na to správne miesto experimentovaním. Tieto pozície sú ľahké a každá má svoje výhody.

Vyvýšený misionár

Pri misionárovi leží žena na chrbte a muž na nej, celou váhou sa opiera o ruky. Pri vyvýšenom misionárovi sa použije tento fígeľ: žena si podloží zadok vankúšom. To zmení uhol vniknutia, a on tak ľahšie dosiahne na bod G. Muža budete cítiť intenzívnejšie – takže pokiaľ vám nie je hlboké preniknutie pohodlné, vyhnite sa tejto polohe, ale je ideálna, keď chcete muža cítiť čo najviac.

Zozadu

Často je na vrchole rebríčkov najobľúbenejších polôh mužov, žena kľačí na všetkých štyroch a muž si kľakne za ňu. Pre niektoré ženy je táto poloha trochu neosobná. V tom prípade pred ňu postavte zrkadlo, nech sa vám môže pozerať do očí, a pozícia tak bude intímnejšia. Poloha umožňuje hlbokú penetráciu a stimuláciu bodu G. Pre muža je tiež ľahšie hladiť poprsie ženy a bozkávať jej krk a žena sa môže dotýkať sama seba alebo použiť počas sexu hračku.

Na koníčka

Ideálna poloha pre prvé milovanie. Pri nej muž leží na chrbte a žena sedí obkročmo na ňom. Tak udáva tempo a naklonením dopredu sa lepšie stimuluje jej klitoris. Mužovi sa naskytne skvelý výhľad a môže hladiť celé jej telo.

Mužovi sa naskytne skvelý výhľad a môže hladiť celé jej telo.