Breadcrumbs

Kondómy - výber toho správneho pre vás

Mnoho ľudí má svoj obľúbený druh kondómu. Pre niektorých je dôležitý pocit bezpečia. Iní chcú niečo tenšieho, čo im pomôže umocniť pocit blízkosti. Ďalší zbožňujú kondómy s vrúbkami a výstupkami, ktoré prinášajú nové príjemné pocity. Všetci možno máme svojho favorita, ale je tiež skvelé experimentovať a skúšať niečo nové, keď sa pritom stále cítime bezpečne vďaka vedomiu, že sa chránime pred otehotnením alebo rizikom prenosu pohlavnej choroby.

Rôzne kondómy môžu dokonale zmeniť váš sexuálny zážitok: umožnia intenzívny sex, ponúknu ďalšie príjemné pocity, dovolia vám cítiť sa pohodlne a uvoľnene alebo vás dovedú k novým zážitkom, ktoré vás zblížia ako pár. A možno to pre vás budú všetky zážitky naraz!

Nezabudnite, že čo je vhodné pre vás, nemusí fungovať medzi vami a vašou partnerkou. Rôzne kondómy majú rôzne tvary, hrúbku, šírku, materiály, textúry a lubrikanty. Aby sme vám pomohli s výberom, uvádzame šesť nálad, do ktorých sa môžete dostať - s kondómami, ktoré sa pre danú situáciu hodí.

Energický

Či už máte chuť vydržať celú noc, alebo plánujete kratší zážitok, na ktorý vydáte všetku svoju energiu, môžete mať pocit, že potrebujete trochu viac bezpečnosti. Kondómy Durex Extra Safe sú silnejšie než naše štandardné kondómy (napriek tomu sú stále tenšie než desatina milimetra) a dodajú vám pocit extra bezpečia.

Intímne

Pre pocit hlbokého spojenia a skutočne intenzívneho kontaktu je najlepším riešením tenší kondóm. Durex vyrába tri tenké kondómy: Thin Feel, Ultra Thin Feel a Intimate Feel, veľmi tenký kondóm s extra lubrikáciou. Tieto kondómy pomôžu odovzdať telesný žiar medzi vami dvoma a zároveň vďaka nim budete cítiť každý pohyb a každý záchvev, neunikne vám žiadny vnem.

Chutný

Vďaka prezervatívom s príchuťou bude orálny sex nielen bezpečnejší, ale tiež ho môžu premeniť vo väčšiu zábavu! Kondómy Taste Me majú banánovú, jahodovú, pomarančovú a jablkovú príchuť, vďaka ktorým bude váš orálny sex chutnejší.

Stimulovaný

Výstupky a vrúbky stimulujú vaše telo novými spôsobmi, a kondómy s vrúbkami tak ponúknu vám aj vašej partnerke intenzívnejší pocit. Rôzne textúry, ktoré tieto kondómy ponúkajú, môžu byť rovnako vzrušujúce ako erotické pomôcky. Výstupky a vrúbky môžu vytvárať rad rôznych vzorov. Durex vyrába Tickle Me s vrúbkami, Excite Me s výstupkami a Pleasure Me, ktorý kombinuje oba varianty pre dvojnásobné potešenie.

Experimentálne

Všetky kondómy sú lubrikované, čo je hlavná prevencia porušenia a pretrhnutia kondómu, ale zároveň to obom partnerom uľahčuje spoločné pohyby. Ak máte chuť na nový spoločný zážitok, tieto lubrikanty môžu tiež priniesť nové pocity. Kondóm Durex Tingle Me je potiahnutý zvnútra aj zvonku špeciálnym mätovým lubrikantom spôsobujúcim mravčenie. Tento jedinečný pocit vás zblíži ako pár.

Kondómy sú zdravotnícke pomôcky.