Breadcrumbs

Nemám v tom veľký zadok?

Časté mindráky žien

Každá žena sa bez ohľadu na to, ako sebavedome môže navonok vyzerať, cíti kvôli niečomu neistá. Tu sú tie najčastejšie mindráky:

  1. Veľkosť pŕs: Príliš malé? Príliš veľké? Nie úplne symetrické? Televízia, filmy a časopisy zobrazujú ženy s obrovským „perfektným“ poprsím, ale väčšina nie je tak obdarená. Byť pyšné na svoje telo je viac sexy než sa snažiť dosiahnuť nejaký plastový fantastický ideál. Môžete si byť isté, že muži si pravdepodobne pomyslia „juchú, prsia“, než aby nad nimi ohrnuli nos. Keď budete milovať svoje telo, ostatní tiež. Len sa uistite, že máte podprsenku, ktorá vám perfektne sadne, aby vaše prsia mali tú správnu podporu.

  2. Nespokojnosť s telom: Médiá propagujú ideál krásy: štíhla, hladká, bez nerovností a celulitídy a – často – až nezdravo vychudnuté telo. No normálna žena spokojná so svojím telom bude omnoho atraktívnejšia než tá „bezchybná“ a posadnutá dokonalosťou. Majte sa rada taká, aká ste. Žiť zdravo je skvelé, ale nemusíte vyzerať ako modelka, aby ste priťahovali mužov.

  3. Výkon: Mnoho žien trápi pocit, že nie sú dobré v posteli. Aj keď je dobré svoje manuálne a orálne schopnosti vybrúsiť (pamätajte na bezpečnosť), na sex sú potrební dvaja. Komunikujte so svojím partnerom a podeľte sa o to, čo sa vám páči. Vyvrcholiť môže byť ťažké, najmä ak ste nervózne, takže sa nehanbite, ak to stojí dosť úsilia. Ak má ten váš problém ho postaviť alebo, naopak, vyvrcholí príliš rýchlo, neobviňujte seba. Muži sa tiež môžu cítiť neisto a to má dopad na sex. Nerobte z toho vedu a problém sa sám vyrieši. No ak sa to deje často, donúťte svojho partnera navštíviť doktora. Mohlo by to byť niečo vážne.
Žiť zdravo je skvelé, ale nemusíte vyzerať ako modelka, aby ste priťahovali mužov.