Breadcrumbs

Nezvládnuteľná poloha?

Akrobatické sexuálne polohy

Aj keď sú staré osvedčené polohy ako misionárska alebo zozadu zdrojom výbornej zábavy, nie je od veci sem-tam to trošku premiešať. Vyskúšajte niektorú z polôh nižšie a váš sexuálny život získa povestnú štipku korenia. Avšak nikam sa neponáhľajte, a to obzvlášť pokiaľ normálne nie ste príliš aktívni – predsa len si nechcete nechať vyskočiť platničku alebo natiahnuť sval. A až skončíte, vzájomná masáž neuškodí ani jednému…

Lišajník

Ako názov napovedá, pri tejto polohe využijete ako podporu stenu. Žena sa postaví bokom k stene a zdvihne vzdialenejšiu nohu. Muž sa postaví medzi jej stehná čelom k stene a rukou pridržuje jej zdvihnutú nohu. Pri prirážaní sa jeho stehno trie o ženin klitoris. Ona sa môže viac pritlačiť dozadu k stene a prehĺbiť tak penetráciu.

Primabalerína

Pokiaľ je pre vás lišajník príliš náročný, primabalerína je jednoduchšou polohou v stoji. Žena sa postaví čelom k stene, ohne sa tak, aby sa o ňu rukami zaprela, a zdvihne jednu nohu. Muž do nej preniká zozadu, drží ju za boky a pomáha jej tak udržiavať rovnováhu, kým priráža. Penetrácia je hlboká a muž má veľmi intímny výhľad, ktorý mu na tvári zaručene vyčaruje úsmev.

L ako láskanie

Pokiaľ preferujete sex v posteli, L ako láskanie je jednoduchá, avšak vášnivá poloha. Žena sa položí na chrbát a zdvihne nohy hore, ako to len ide. Muž si kľakne medzi jej nohy a vkĺzne dovnútra a zároveň rukami podvihne jej boky pre ľahšiu penetráciu. Pokiaľ sa žena cíti unavená, môže si nohy oprieť o mužov hrudník. Táto poloha ponúka hlboký prienik a dosť priestoru na vzájomné láskanie partnerov.

A až skončíte, vzájomná masáž neuškodí ani jednému…