Breadcrumbs

Playtime pre dospelých

Hrajte sa spolu

Sexuálne hračky sa teraz v mnohých spálňach objavujú viac ako v minulosti, ale niektorým ľuďom príde myšlienka na ne desivá. Mužom asi pripadá vibrátor ako náhrada za nich. Ženy sa môžu cítiť neisto, že im ide o vlastné potešenie. Avšak hračky budujú intimitu, urýchľujú vzrušenie ženy (pokiaľ má rada vibrácie – nie všetky ženy majú) a pomáha uzavrieť „orgazmovú priepasť“, keď muž obvykle vyvrcholí rýchlejšie ako žena.

Vibrátory: Sú k dispozícii vo všetkých tvaroch a veľkostiach a líšia sa hlasitosťou/výkonnosťou. Pokiaľ s hračkami len začínate, zvoľte si najnižšie nastavenie – môže nejaký čas trvať, kým si na vibrácie zvyknete. Durex Pure Fantasy je tvarovaný pre stimuláciu bodu G. Durex Play bullet je malý a tichý, ideálny pre diskrétne hry.

Dildá: Nevibrujú, obvykle majú tvar penisu a väčšina môže byť nasadená pri prenikaní do partnerky. Niektoré majú prísavky, takže ich môžete použiť vo vani alebo v sprche.

Vibračné krúžky: Známe tiež ako krúžky lásky a krúžky na penis. Tieto hračky sú buď z gumy, alebo silikónu a zachytia krv v penise, zosilnia a predĺžia mužskú erekciu alebo majú dômyselný dizajn s vibrujúcou guľkou, napr. Durex Play Vibrations, Little Devil a Ultra rings.

Vibračné stimulátory na prst: Pridávajú k ručným hrám vibrácie, navlečú sa na prst a vibrácie sa nasmerujú na vytúžené miesto. Durex Play Touch môžete použiť tak sami, ako aj s partnerom a je vhodný tak pre ženy, ako aj pre mužov. Skúste mužovi počas orálneho sexu hladiť miešok alebo bradavky a docielite intenzívnejšie vzrušenie.

Análne kolíky: Navrhnuté pre análne hry, ich spodná časť je vytvarovaná do zvona alebo má povrázok pre ľahké vybratie. Análne by ste mali používať hračky len na to určené.

Masturbačné návleky: Navrhnuté pre vzrušujúce ručné hry mužov. Niektoré sú otvorené, čo umožňuje ľahšiu spoluprácu s partnerkou, pretože sa dajú pre neskutočný zážitok spojiť s orálnym sexom. Iné sú uzavreté, čo zvyšuje saciu silu. Vyskúšajte rôzne druhy a zistite, čo vás vzrušuje.

Nové hračky sa neustále vyvíjajú a sú už k dispozícii v lekárňach a supermarketoch. Spoločne ich môžete kúpiť na internete, kde si vyberiete tie, čo vyhovujú vám obom. Tým si budete ešte bližšie – a to ani nespomíname, s akou radosťou budete čakať na poštára.

Hračky môžu pomôcť uzavrieť „orgazmovú priepasť“, pokiaľ muž obvykle vyvrcholí rýchlejšie ako žena.