Breadcrumbs

Toto sa väčšinou nestáva…

Najčastejšie mužské komplexy

Každý má komplexy a „pochlapiť sa“ neznamená, že musíte potlačovať svoje city. Prijať sami seba je viac chlapské. Tu sú najrozšírenejšie mužské komplexy.

  1. Veľkosť penisu: Príliš malý? Príliš veľký? Tzv. shower (vyzerá veľký, keď je ochabnutý, ale pri vzrušení sa o veľa nezväčší) alebo tzv. grower (vyzerá malý, ale keď sa vzruší, o dosť sa zväčší)? Veľkosť penisu môže vašu myseľ zamestnať viac, než je zdravé. Porno je posadnuté veľkosťou, ale malý penis sexu nebráni. V skutočnosti sú nejaké sexuálne akty aj jednoduchšie. Len sa uistite, že máte kondóm, ktorý vám sedí.

  2. Erekcie: Môžu spôsobiť ťažkosti – od nechcených erekcií, keď nie ste v sexuálnej situácii (alebo, samozrejme, keď ste), až po nedostatočnú tvrdosť, keď sa chcete hrať. Jednoduchý spôsob, ako svoje vzrušenie držať pod kontrolou, je nosiť priliehavé nohavice. A ak sa vám, naopak, nedarí postaviť sa, netrápte sa tým. To vám vaše telo pravdepodobne naznačuje, že to nie je to pravé miesto na sex – alebo je to skrátka len ďalšia z mnohých životných nepríjemností. Chápajúca partnerka vás za to neodsúdi – asi ju len budete musieť uistiť, že vás skutočne priťahuje. Samozrejme, že ak vás prílišný pohyb alebo malý pohyb tam dolu znepokojuje, nikdy sa neostýchajte navštíviť lekára.

  3. Výkon: Mnoho mužov sa domnieva, že čím dlhšie sex trvá, tým lepšie. V skutočnosti ide o kvalitu, nie o kvantitu. Namiesto toho, že sa budete snažiť myslieť na niečo, čo vás nevzrušuje, dostaňte partnerku do varu ešte pred samotným sexom a vy sa mu tak celkom oddajte (ak obvykle vyvrcholíte veľmi skoro, kondómy Extended Pleasure môžu pomôcť vyvrcholenie oddialiť).
Veľkosť penisu môže vašu myseľ zamestnať viac, než je zdravé.