Breadcrumbs

Vyveďte ho z miery

Ako správne urobiť orál

Len máloktorý muž sa bude sťažovať, keď sa rozhodnete mu ho vyfajčiť, aj keď si myslíte, že nie ste dosť dobrá. Pokiaľ do toho nezapojíte ostré nechty, drsnú pokožku alebo zuby, pravdepodobne sa stretnete s kladnou reakciou. Avšak existujú spôsoby, ako svoju techniku vylepšiť – a zahnať stereotyp.

Pre začiatok si pamätajte, že dobrý orál závisí rovnako od rúk ako od úst. Lubrikant vám veľmi vypomôže. Pri posteli majte pripravený pohár vody pre prípad potreby hydratácie a investujte do ochuteného lubrikantu. Nielenže po ňom budú vaše ruky lepšie kĺzať, ale orál tak bude príjemnejší.

Ústny prenos STI (sexuálne prenosných infekcií) vrátane kvapavky a syfilisu je na vzostupe, takže použite kondóm, pokiaľ ste sa nedali testovať.

Pri oráli záleží na rýchlosti, hĺbke a pohybe. Začnete pomaly a postupne zrýchľujte a dávajte pozor, ktorá rýchlosť vyvolá najlepšiu reakciu. Porno väčšinou vyobrazuje rýchle a drsné praktiky, ale zmyselnejší prístup sa môže tiež páčiť. Niektorým mužom vyhovuje, keď začnete zrýchľovať, keď sa blíži ich vyvrcholenie. Riaďte sa pohybom jeho bokov a tomu prispôsobte tempo.

Povedzte partnerovi, nech vás nechytá za hlavu (samozrejme, pokiaľ sa vám to nepáči). Keď určíte tempo, ľahšie zaistíte, aby ste sa cítili pohodlne. Feláciu si môžete natrénovať na (umytom) baklažáne, aby ste si zvykli na ten pocit, alebo sa bojíte, že sa vám urobí nevoľno. Vyskúšajte rôzne polohy – napríklad ľahnúť si na posteľ a hlavu a hrdlo zakloniť cez okraj. Tak bude výpad pohodlnejší.

A nechajte svoje ruky blúdiť po jeho tele. Mnohým mužom sa páči, keď sa hráte s ich guľami, niektorí majú radi stimuláciu bradaviek a iní hranie s prostatou. Meňte pozície, nech narazíte na bod, keď vzdychne „ach!“.

Meňte pozície, nech narazíte na bod, keď vzdychne „ach!“.