Breadcrumbs

Vzmužte sa!

Ako preberať kondómy so ženami

Asi si myslíte, že tí, ktorí sa musia obvykle nútiť do kondómov, sú muži, ale niektoré ženy sú na tom rovnako. Buďte s kondómami kamaráti a chráňte tak sami seba.

  1. Pokiaľ žena povie, že to chce robiť bez kondómu, je to vážna vec. Ak to vyžaduje od vás, po koľkých pred vami? Aj keď nie je nakazená sexuálne prenosnou infekciou (STI), musíte si siahnuť do svedomia a uistiť sa, či ste pripravení na neplánované tehotenstvo.

  2. Použitím kondómu vyjadrujete partnerovi rešpekt. Povedzte jej to. Ak ju rešpektujete viac ako ona sama seba, je sex dobrý nápad? Pokiaľ tvrdí, že vám chce byť bližšie, presvedčte ju, že schopnosť uvoľniť sa a vedieť, že je sex bezpečný, vás zomkne oveľa viac, ako keby ste museli celý čas premýšľať o následkoch.

  3. Kondóm oddiali moju ejakuláciu. Prezraďte jej svoje prianie dopriať jej čo najväčšie potešenie a kondóm vám k tomu dopomôže.

  4. Niektoré kondómy sú navrhnuté na ešte záživnejší sex. Siahnite po kondóme Mutual Climax, ktorý má zaistiť spoločné vyvrcholenie, keď hovorí, že ich nemá rada.

  5. Pokiaľ na tom trvá, oznámte jej, že ju nechcete vystaviť riziku STI. Aj keď vám partnerka v minulosti dopriala len orálny sex, existuje šanca nakazenia.

  6. Ak vás žena podpichne, že nie ste muž, keď sa bojíte nechráneného sexu, dajte jej najavo, že ste dosť dospelý na to, aby ste sa správali zodpovedne – a to z vás robí pravého muža. Len málo žien je alergických na latex. Ale dajú sa kúpiť aj nelatexové kondómy. Uschovávajte kondómy v malej plechovke, nech sa vyhnete sklamaniu.

  7. Keď žena odmietne použitie kondómu, odmietnite sex. Jasne, je to ťažké (ehm), no existujú ďalšie spôsoby, ako sa zbaviť stresu bez toho, aby ste riskovali STI alebo neplánované tehotenstvo.

  8. Bojíte sa, že vás budú ohovárať, keď odmietnete sex bez kondómu? Ženy, ktoré to odradí, si necenia vzájomný rešpekt. Sebavedomé ženy to budú považovať za silnú stránku – a s tými je väčšia zábava randiť.
Siahnite po kondóme Mutual Climax, ktorý má zaistiť spoločné vyvrcholenie, keď hovorí, že ich nemá rada.