Breadcrumbs

Žena na ženu

Základy lesbického sexu

Lesbický sex nemá žiadne zlaté pravidlo, rovnako ako je to so sexom partnerov opačného pohlavia. Každý túži po niečom inom. No znalosť základov lesbického sexu vám zaručí nezabudnuteľný zážitok.

  1. Nepredpokladajte: Každá žena je iná. Niektorá má rada stimuláciu rukou, pre inú je tým najuspokojivejším orálny sex, niektoré majú rady hračky (vrátane pripínacieho penisu), iným sa páči všetko. To, že vám sa páči jedna vec, neznamená, že partnerke tiež, takže komunikujte a objavujte spoločne.

  2. Hlavne bezpečne: Orálne šírenie sexuálne prenosných infekcií (STI) je na vzostupe, takže použite orálne rúško (latexový štvorec), aby ste sa nenakazili, ak ste sa nenechali testovať. Prenos STI je možný, aj keď budete zdieľať rovnakú hračku, a tak na ňu navlečte kondóm.

  3. Buďte sexy: Bezpečný sex nemusí byť nudný. Vyskúšajte na hračky vrúbkované, bodkované a ďalšie pocity meniace kondómy, aby ste si tú zmenu náležite užili. Rúška sú v ponuke v rôznych príchutiach, ale aj bez nich.

  4. Hrajte sa: Na stimuláciu klitorisu navlečte na dildo krúžok potešenia. Počas orálneho sexu použite tzv. bullet vibrátory alebo sa len prezlečte do sexy odevov. Striedajte to, aby ste vyšli zo stereotypu.

  5. Buďte sebavedomé: Mnoho žien si nie je svojím telom istých, ale ak sa s vami chce žena milovať, páči sa jej, čo vidí. Buďte na svoj vzhľad pyšné a vychutnávajte si jej pohľad.

  6. Chcete rozšíriť svoj orálny repertoár? Priblížte sa k partnerke z iného uhla – môže to priniesť celkom iné pocity.

  7. Použite lubrikačný gél: Lubrikant je skvelý na masáž a masturbáciu, ale je tiež nenahraditeľný, keď sa rozhodnete pre análne hry.

  8. Hrať sa dá rôznymi spôsobmi: Vyskúšajte rôzne orálne techniky a dráždenie rukou, aby ste svoju partnerku uspokojili.

  9. Ešte lepšie, masturbujte pred partnerkou: Tak sa dozviete, čo sa každej z vás páči.

  10. Poznajte svoje hranice: Sex nie je o tom, kto viac vydrží. Ak partnerka navrhne niečo, čo vám pripadá desivé, buďte úprimná. Pomocou vlastnej ruky partnerku sama naveďte a pri prvom objavovaní udávajte tempo.
Priblížte sa k partnerke z iného uhla – môže to priniesť celkom iné pocity.